Hokkaweb

Typical project budget range: < $500 to $2,000
Headquartered in: İstanbul, İstanbul, TUR
Nearby large cities: istanbul
Company size: Agency
Specializing in: web tasarım, Search engine optimization, Mobile phone apps, Illustration, Website design & development,

Web tasarım, web yazılım hizmetlerinin yanında profesyonel seo danışmanlığı ve sosyal medya danışmanlığı sunuluyor.

Değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi Hokka web olarak yakında takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuz görsel tasarımları inovatif fikirleri ile birleştirerek sizlere sunuyor. Baktığımız zaman Hokka web olarak web yazılım, web tasarım, reklam yönetimi , sosyal medya ,e-ticaret danışmanlığı ,sosyal medya danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz.

Firmamız müşterilere verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir. Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden projeler geliştiriyoruz. Hokka web olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açık projeler çağın gereklerine uyum sağlıyoruz. http://www.hokkaweb.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


design
design
design
design
design

design

design

design